Mishimoto MMAF-2756S Powerstack Performance Air Filter 2.75" Inlet 5.827" Filter Length
Manufacturer
Mishimoto
Mishimoto
SKU
MMAF-2756S
Retail price:
AED 338.05
Your price:
AED 304.25
The lowest price of the last 30 days before the discount:
On demand
Key Features
- High-quality filter provides optimal airflow and superior filtration
- Fully cleanable and reusable for a lifetime of service
- Robust construction for use on the street, track, or trails
- Universal fitment
- Includes high-quality clamp for installation
- Made in the USA and includes the Mishimoto Lifetime Warranty
More Information
| Manufacturer |
|---|---|
| Inlet diameter | 70mm |